VIDEO: Latvijas armvrestleri “spridzina” Arnold Classic 2021 (Lielbritānijā)

Viens no visu laiku populārākajiem armvrestlinga konceptiem “ARMWARS” atgriezās šī gada 1. un 2. oktobrī Lielibritānijā notikušajā Arnold Classic 2021. ARMWARS REALITY CHECK pulcēja sportistus no visas pasaules, kas aizvadīja cīņas supermaču formātā 1:1. No Latvijas šajās sacensībās tika uzaicināti pieci spotisti. Dzīvajā sacensības vēroja ~50 000 Arnold Classic apmeklētāju un Latvijas sportisti kļuva par spožākajām šo sacensību zvaigznēm.

Raimonds Liepinš vs Craig Sanders (Lielbritānija) aizvadīja vienu no spožākajiem mačiem visās sacensībās ar labo roku. Raimonds uzvar 4:2. Ar kreiso roku Raimonds aizvadīja kreisās rokas supermaču pret Adrian Popescu (Rumānija), kurā Adrians uzvarēja 5:1.

Jānis Amoliņš piedalījās vieglā svara turnīŗā. Pirmajā kārtā Jānis tikās ar Geoff Hale (ASV), kuru uzvarēja ar rezultātu 4:0. Džefs izstājās no turnīra pēc 4 raunda, jo bija guvis traumu. Finālā Jānis satika vietējo sportistu Tom Holland (Lielbritānija), kuru uzveica 6:0. Jānis atkārti kļuva par ARMWARS vieglā svara čempionu.

Kaspars Grāvis tikai 3 dienas pirms starta uzzināja, ka būs jāpiedalās ARMWARS vieglā svara turnīŗā. Ierodoties 5 min pirms starta, Kaspars aizvadīja vienu no visspraigākajām cīņām šajā nedēļas nogalē. Nokausējot pretinieku Tomu Hollandu, bet tomēr piekāpjoties ar rezultātu 5:1.

Vladislavs Krasovskis aizvadīja gan labā, gan kreisās rokas supermaču pret Bulgāru sportistu Bozhidar Simeonov (Bulgārija), kurā abi cīnījās gan par Eiropas pirmo numuru, gan Pasaules, ar kreiso roku dominēja Vladislavs uzvarot 6:0, bet ar labo daudz tuvākā mačā uzvarēja Božidars 6:0.

Sandris Šedis aizvadīja cīņu pret smaksvaru Lee Webber (Lielbritānija). Sandris guva skaistu uzvaru un izklaidēja skatītaju pūli ar rezultātu 4:2.

Paldies par atbalstu viesiem, kas bija klāt sacensībās un arī tie, kas sekoja līdzi no majām.

-LAF

Dalies un Mīli Armrestling